HECHT 060307 Hladinová síťka s tyčí

Hladinová síťka pro sběr nečistot z bazénu na teleskopické alu tyči. Délka 1,3 m Hmotnost balení: 11,080 Rozměry balení: 88x14x3,5...
Doporučená nabídka Jarabák.cz

5 kg

• , zakoupeno v PEDDY.cz

• velmi dobrý
  • , zakoupeno v AMAT nářadí

Při hodnocení bazénu se mi otevře síťka, ale chci hodnotit bazén. Bazén jsem rozložil a již po nafouknutí věnce jsem si všiml, že otvory pro filtraci jsou příliš nízko. Ale začal jsem bazén napouštět. Rovnal jsem dno bazénu, ale po napuštění více vody do bazénu, se bazén začal protahovat, nedržel tvar kruhu. Nebudu dlouho popisovat, čím víc vody tak se bazén začal přelévat. Vodu jsem vyčerpal a zkusil to znova. I když bazén stojí na rovině a již tam bylo několik nafukovacích bazénů, situace se opakovala. Bazén neudrží tvar ani tlak vody. Sváry v bazénu jsou špatně udělané. Možná je to vada jednoho kusu, ale už bych si bazén Hecht nikdy nekoupil. Chtěl jsem ušetřit pár stovek, ale bazén svařil asi opilý číňan a tak mám aspoň brouzdaliště s 30 cm vody.

• síťka se na tyči klimbá

• , zakoupeno v AMAT nářadí

• síťka se na tyči klimbá
    • krátká tyč
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• vypada kvalitne zpracovane, svuj ucel plni
    • n/a
  • , zakoupeno v mamtechnika